Vážení rodiče,

po domluvě se zřizovatelem bude mateřská škola v době letních prázdnin v provozu

od 1. 7. do 7. 7. 2023  a od 21. 8. do 31. 8. 2023.

Na tyto dny, kdy bude naše MŠ otevřena, se budou zájemci přihlašovat. Přihlášky a další informace obdržíte v MŠ v průběhu března.

V době od 11. 7. 2022 do 19. 8. 2022 bude mateřská škola uzavřena.

Ve dnech uzavření MŠ bude možné využít nabídky prázdninových týdnů s Vikýřem, či příměstských táborů viz informace zřizovatele – Statutárního města Jablonce nad Nisou. Nabídky příměstských táborů budou postupně uveřejňovány na webu MŠ a v šatnách MŠ.

VYDÁNÍ Potvrzení o docházce a bezdlužnosti pro účel zlevnění příměstského tábora 2023 o příspěvek města si můžete vyžádat ve třídě berušek o proti podpisu – MŮŽE BÝT VYDÁNO POUZE 1X  – DUPLIKÁT SE NEVYDÁVÁ.

Další informace Prázdninové týdny s Vikýřem Vikýř - další informace Informace zřizovatelePříměstské tábory 2023

Kategorie: